Pudełko na zdjęcia

Naturalne, biodegradowalne materiały zyskują coraz większą popularność wśród osób, które pragną ograniczyć swój negatywny wpływ na środowisko. Jednocześnie nie każdy potrafi własnoręcznie wyczarować z drewna coś przydatnego. Na szczęście istnieją miejsca, w których można dostać spersonalizowane drewniane akcesoria w przystępnej cenie – należy do nich Drewniany Sklep. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących zdjęcia – na przykład nowożeńców, którzy chcą zachować swoje wspomnienia w wyjątkowym opakowaniu, czy dla właścicieli zakładów fotograficznych, pragnących uatrakcyjnić swoje usługi.

Pudełka na zdjęcia w różnych stylach

W https://drewnianysklep.pl można zamówić pudełko na odbitki, którego projekt stworzymy samodzielnie w specjalnym konfiguratorze. W cenie przedmiotu otrzymamy grawerunek i wybór koloru malowania. Wśród dostępnych wersji znajdziemy styl vintage, pozwalający uzyskać najbardziej unikalny produkt, oraz jednolite barwy przypominające określone rodzaje drewna. Na uroczystości elegancko zaprezentuje się także białe pudełko – dzięki szerokim możliwościom wyboru, z łatwością dobierzemy styl na każdą okazję. Sklep oferuje również zestawy składające się z drewnianego pudełka wraz z wypełnieniem i pendrive’a. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wywołać część fotografii, a resztę zachować na nośniku danych. Dodatkowo można skorzystać z profesjonalnej usługi wydruku zdjęć.

Pudełko drewniane na zdjecia

Akcesoria drewniane dla firm

Bogaty asortyment sklepu oferuje nie tylko pudełka na zdjęcia i pendrive, lecz także dodatki dla właścicieli firm. Drewniane banery z grawerem, teczki na dokumenty czy wizytówki – wszystko to doda charakteru każdemu studiu fotograficznemu lub innemu lokalowi. Za produktami Drewnianego Sklepu przemawia uniwersalizm – pozwalają spełnić różne potrzeby rozmaitych grup ludzi. W pudełkach oprócz zdjęć można przechowywać na przykład kartki pocztowe lub listy, a drewniane vouchery mogą stać się osobistymi zaproszeniami. Sklep zachęca jednak profesjonalistów do zapoznania się z ofertą – z pewnością pomoże wyróżnić firmę.

Dodatki nie tylko z drewna

Oprócz drewnianych opakowań i akcesoriów, sklep oferuje materiałowe owijki na zdjęcia oraz kartonowe pudełka na odbitki czy płyty CD i DVD. Dzięki temu asortyment obejmuje produkty z różnych przedziałów cenowych, a wszystkie są zaprojektowane z dbałością o trwałość i użyteczność. Wysokiej jakości dodatki do domu lub miejsca pracy – w https://drewnianysklep.pl każdy może otrzymać stworzony dla siebie, własnoręcznie zaprojektowany produkt.

Pudełko drewniane