Szybki tryb życia, codzienna porcja obowiązków, praca, dzieci i zajęcia domowe. To wszystko sprawia, że każdy z nasz od czasu do czasu powinien rozpieści swoje ciało i duszę. Hotel Montis – ceniony i kochany przez swoich klientów, miejsce w którym można się wyciszyć, zregenerować siły i nabrać energii do dalszych działań. Hotel przeznaczony jest zarówno do indywidualnych klientów, jak również dla firm chcących zorganizować szkolenia czy wyjazdy integracyjne. Każdy, kto chociaż raz był gościem hotelu Montis, powraca do niego wielokrotnie.

Oferta hotelowa

Trzygwiazdkowy hotel Montis to rozbudowany obiekt, posiadający 20 pokoi w dwóch budynkach oddzielonych od siebie o 30 metrów, w tym dwa apartamenty DELUXE . Hotel jednocześnie ugości aż 46 gości. Do dyspozycji gości hotelowych jest bogato wyposażona strefa spa&wellness gdzie odnajdziemy różnorodne sauny, jacuzzi oraz łaźnie parowe. Montis słynie z wyśmienitej kuchni, do której przyjeżdżają goście z całego kraju oraz ze świata. Hotel zdobył prestiżowe nagrody za swoje dania, między innymi nagrodę konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”. Oferowane rarytasy rozpłynął się na naszym podniebieniu, gwarantując niepowtarzalny smak, który rozpieści nasze zmysły. Hotelowe spa oferuje wysokiej jakości usługi wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy po krótkiej rozmowie i paru dotknięciach w odcinku kręgosłupa doskonale poznają potrzeby naszego ciała. Masaże stanowią gwarancję niezapomnianego relaksu. Oprócz tego skorzystać można z zabiegów na twarz, ciało czy drobnej kosmetyki. Do dyspozycji swoich gości hotel oferuje różnorodne, atrakcyjne pakiety, które można dobrać wedle indywidualnych preferencji i upodobań.

Hotel zajmuje się  pełną organizację imprez okolicznościowych, takich jak wesela czy inne. Decydując się na organizacje przyjęcia w hotelu Montis, masz gwarancję najwyższej jakości i zadowolenia nawet najbardziej wymagających gości.

Hotel oferuje także wynajęcie sal do przeprowadzenia szkoleń czy konferencji, co stanowi interesującą propozycję dla różnorodnych przedsiębiorstw. Organizacja udanych spotkań biznesowych to początek owocnej współpracy i rozwoju własnej firmy, dlatego warto zadbać o ich wysoką jakość.

Lokalizacja

Hotel położony jest w malowniczej scenerii, pozbawionej gwaru i hałasu. Chwilę niezapomnianego odpoczynku i relaksu spędzimy w bliskim sąsiedztwie Nałęczowa oraz niezwykle urokliwego Kazimierza Dolnego. W hotelu można całkowicie wyciszyć umysł i odnaleźć własną harmonię, odbywając relaksujące spacery w wyjątkowo urokliwym anturażu.