nadruki

Dla wielu z nas bezpieczne połączenie bazowych ubrań jak biały t-shirt i jeansy, jest najlepszym rozwiązaniem idealnym na co dzień. Jednak to co nosimy powinno wyrażać też nasz indywidualizm . Dlatego nawet do klasycznych zestawów warto wprowadzić coś nowego i świeżego.

Naszywki

Naszywki stały się hitem ostatnich miesięcy. Pokochały je przede wszystkim nastolatki, ale znalazły też swoje miejsce na casualowych strojach dorosłych. Naszywki w rozmaitych wzorach, kolorach, rozmiarach, można kupić w wielu sklepach i pasmanteriach. Ich przyszycie do jeansów, kurtek, koszulek, koszul czy plecaków i torebek jest dziecinnie proste, a potrafią błyskawicznie odmienić strój w bardziej młodzieżowy i swobodny. Zaletą naszywek jest też to, że gdy nam się znudzą lub przestaną być modne, możemy je bez trudu odpruć od swoich rzeczy nie niszcząc ich.

Nadruki

Warto także sięgać po ubrania z nadrukami. Nawet zwykły, bawełniany, biały t-shirt wygląda ciekawiej jeśli ma na sobie fajny nadruk. Zachęcamy jednak aby nie sięgać po koszulki z przypadkowymi nadrukami, lecz by zaprojektować nadruk samodzielnie. Można to zrobić w internecie w specjalnych, prostych programach do projektowania koszulek, a potem zlecić wykonanie koszulki wybranej firmie. Jest to fajne rozwiązanie, bo taka koszulka samodzielnie zaprojektowana będzie niepowtarzalna. Można też wykonać bluzy z własnym nadrukiem, czapki, torby i wiele innych ubrań i gadżetów. Dzięki temu ubrania, które nosimy będą wyrażać naszą osobowość, będą wyrazem naszej artystycznej duszy i naszych poglądów, bądź zainteresowań.

Przeróbki krawieckie

Mając przynajmniej podstawowe umiejętności w zakresie szycia i trochę kreatwyności, można w bardzo ciekawy sposób przerabiać ubrania. Wystarczy kupić klasyczne ubrania i dodać do nich zdobienia, skracać, modyfikować ich fason, doszywać inne materiały. Taki sposób również sprawi, że będziemy mieli unikalną garderobę. A samo tworzenie czegoś nowego i innego da nam dużo radości.